Teenused vastavalt Sinu äri vajadustele

Teadus -ja tootearendus

Valentise spetsialistid pakuvad Sulle professionaalset abi alates toote esialgse idee välja töötamisest kuni selle valmistamiseni.

Koordineerime tooteretsepti loomist, hoiame Sind arendus- ja tootmisetappide jooksul regulaarselt kursis ning anname nõu kuidas tagada Sinu tootele eristuv roll turul.

Allhankena tootmine

Valentis pakub alljärgnevaid teenuseid:

  • Tablettide, kapslite, vedelike, pulbriliste toodete tootmine.
  • Esmane pakendamine: tablettide, kõvade ja pehmete kapslite tootmine, vedelate ravimvormide villimine.
  •  Teisene pakendamine: vedelate, pehmete ja tahkete ravimite välispakend.
  • Laboratoorsed testid: kõiki tooteid testitakse vastavalt ravimite tootmisprotsessides nõutavatele kõrgeimatele standarditele.
  • Ladustamine ja logistika: hoiame Sinu tooteid meie ladudes vajalikus koguses ning meie pädevad töötajad hoolitsevad selle eest, et Sinu tooted jõuaksid kokkulepitud sihtkohta kiiresti, paindlikult ja õigeaegselt – seda üle terve maailma.

Teadus- ja arendustegevus

Teadus- ja arendustegevuse üksus; iga toote ohutuse ja tõhususe testimine. Rohkem kui 250 toodet olulisemates teraapiavaldkondades.

Tootmine

Tablettide, kapslite, vedelike, pulbriliste preparaatide tootmine.

Esmane pakendamine

Tablettide, kõvade ja pehmete kapslite tootmine, vedelate ravimvormide villimine.

Teisene pakend

Vedelate, pehmete ja tahkete ravimite välispakendid.

Ladustamine ja logistika

Hoiame Sinu tooted meie ladudes vajalikus koguses ning meie pädevad töötajad hoolitsevad selle eest, et Sinu tooted jõuaksid kokkulepitud sihtkohta kiiresti, paindlikult ja õigeaegselt – seda üle terve maailma.

Omatooted

Pakume Sinu portfelli valmis ja testitud tooteid.

Liposoomsed tooted

Uuenduslikud vedelikud, kus toitained on kapseldatud pisikestesse mikrokapslitesse, mida nimetatakse liposoomideks. Liposoomid kaitsevad toitaineid maohapete eest ja parandavad nende imendumist organismis.

Multivitamiini spreid

Koostatud toitainete optimaalseks edastamiseks. Iga pihustus sisaldab mikrosuuruses tilkades olevat toimeainet, mis imbuvad läbi sisepõse pehmete kudede, juhtides olulisi toitaineid allpool asuvasse verevarustusse. See võimaldab koostisel optimaalse imendumise tagamiseks kiiresti vereringesse siseneda.

Erinevad toidulisandid

Oleme välja töötanud laia valiku tooteid, mis lähtuvad teaduslikult tõestatud toimest ja mis on valmistatud usaldusväärsete tarnijate puhastest ja ohututest kõrgeima kvaliteediga koostisosadest. Samuti saame Sind aidata pakendamisega, valides Sinu tootele parima pakendi, samuti aitame tagada toote registreerimisega riiklikes tervishoiuasutustes.

Pakendamine

Spreid

Erinevad spreipudelid: suupihustid, ninaspreid, kõrvaspreid, nahaspreid.

Pudelid

Klaas- ja plastpudelid vedelate toodete jaoks: alates 1,5 L, 1 L, 500 ml, 250 ml, 200 ml, 150 ml, 100 ml, 50 ml, 30 ml, 20 ml, 15 ml, 10 ml.

Purgid

Plastikust/klaasist purgid erineva suuruse, sulgemistüübi ja värviga tablettide/kapslite/pulbritoodete tarvis.

Blistrid

Lai valik blisterpakendeid.

Karbid

Lai sildistus-lahenduste valik: alates papp-pakenditest ja kleebisest kuni uusimate polügraafiatehnoloogiateni.

Koostöö

Valentis otsib uusi koostööpartnereid, et laieneda uutesse piirkondadesse. Usume et arendades oma ideid koos partneritega suudame pakkuda inimestele paremat elukvaliteeti, mõjutades minimaalselt nende keha ja keskkonda.
Valitud tee annab meile ainulaadse identiteedi ja usume, et see pakub ka partneritele atraktiivseid võimalusi vastastikuseks koostööks.

Innovatiivsed tooted

Valentis on arendanud, loonud ja tootnud üle 250 erineva toote uuendusliku toote peamistes ravivaldkondades.

Regulatiivsed protseduurid

Valentis pakub täielikku valikut tehnilisi ja regulatiivseid nõuandeid, et aidata teil tagada toodete registreerimine riiklikes tervishoiuasutustes.

Turundustugi

Pakume oma partneritele alati pidevat turundustuge. Jagame turundusmaterjale, parimaid praktikaid, teeme tootekoolitusi. Aitame teid kohaliku turundus- ja müügistrateegia koostamisel.

See veebisait kasutab kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid.
Uuri lisaks