Ettevõttest

Meist

Meist

Valentis on rahvusvaheline farmaatsiaettevõte, mis rakendab kõige moodsamaid tehnoloogiaid, arendab ja toodab toidulisandeid, meditsiiniseadmeid ja taimseid tooteid loodustervise valdkonnas.
Meie põhifookus on vedelatel toitainetel ja nanotehnoloogiatel.

 

 

Meie missioon

Meie missioon on aidata inimestel hoida oma tervist kõige loomulikumal viisil.
Usume, et parim ravi on looduslik ja ohutu, aitab inimese kehal taastuda ega riku selle loomulikku tasakaalu.

Meie tegevusalad

Tootearendus

Loodulikkuse ja loomulikkuse põhimõtet järgitakse ettevõtte kõikides üksustes, hoolimata tegevus- või vastutusvaldkonnast. Hoiame kontakte arstide ja teadlastega, otsides valdkondi, kus tavameditsiin ei anna piisavat või oodatud tulemust, et pakkuda paremaid alternatiive. Oma uuringute põhjal koostame innovatiivseid ravimpreparaate, registreerime tooted, kohandame tootmistehnoloogiaid. Toodame ise või tellime tootmise oma koostööpartneritelt.

Tootmine

Kõikide Valentise toodete tootmine vastab rangelt hea tootmistava süsteemi (GMP) nõuetele. Ettevõte tagab ja kontrollib kõikide tootmisliinil olevate toodete jälgitavust alates toimeainete valmistamisest kuni ravimiohutuse tagamiseni.Seame oma toodetele kõrged standardid, et täita kohalikes seadustes ja EL direktiivides sätestatud kohustusi.

Kvaliteedikontroll

Enne iga toote masstootmisse lubamist kontrollitakse põhjalikult selle tõhusust ja võimalikke kõrvalmõjusid. Selles etapis kogutakse tõendeid teaduslikuks põhjenduseks ja konsulteeritakse erinevate valdkondade spetsialistidega. Meie tooted lubatakse turule ainult siis, kui oleme nende ohutuses ja tõhususes täiesti veendunud.

Valentise algus
1919
Aastatepikkune kogemus
Valentise algus ulatub aastasse 1919, mil Pasteuri jaamas hakati tootma marutaudivastast vaktsiini.
1931
Vilnius Farmaplant
Vilniuses alustas tegevust Vilnius Farmaplant, mis toodab Leedus ja mujal maailmas laialdaselt kasutatavaid ravimeid.
1963
Bakteriaalsed preparaaadid
Pasteuri jaam muudeti ettevõtteks "Bakteriaalsed preparaadid". Kui see tootmisüksus iseseisvus, hakati tootma 20.sajandi alguses kõige enam vajalikke bioloogilisi ravimeid.
2003
Valentis
Pärast mitme ravimifirma ühinemist 2003. aastal valiti üldnimetuseks Valentis - ladinakeelne sõna, mis tähendab "terve ja tugev". Sellest ajast alates on ettevõte laienenud ja Valentise tooteid eksporditakse enam kui 40 riiki üle maailma.
Tänapäev
Valentis täna
Tänaseks on Valentis rahvusvaheline ettevõte, millel on tütarettevõtted Šveitsis, Norras, Saksamaal, Poolas ja teistes Euroopa riikides. Valentis kasutab uusimaid tehnoloogiaid, arendab ja toodab toidulisandeid, meditsiiniseadmeid ja taimseid tooteid loodustervise valdkonnas.

Kõige kõrgemad kvaliteedistandardid

GMP sertifikaat
Good Manufacturing Practice (head tootmistavad), ravimite tootmine.Kõigil meie rajatistel, protsessidel ja toodetel on GMP garantii.
GDP sertifikaat
Hea turustustava sertifikaat vastab inimravimite ohutu, hügieenilise ja tootele sobiva transpordi nõuetele.
ISO 9001:2015 sertifikaat
See sertifikaat näitab suutlikkust järjepidevalt pakkuda tooteid ja teenuseid, mis vastavad klientide ja regulatiivsetele nõuetele, ning näidata pidevat täiustamistvõimekust.
ISO 13485 sertifikaat
See sertifikaat tõendab et Valentis vastab meditsiiniseadmete turustamise ja müügi nõuetele terves maailmas.
EcoAgros sertifikaat
EcoAgrosi sertifikaat tõestab et Valentis suudab toota mahetooteid.
Toidulisandid - HACCP
Tootmisrajatisesse on paigaldatud ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteem.
Rahvusvaheline tootmine

Valentis on dünaamiline, pidevalt arenev ja kasvav ettevõte. Ekspordime rohkem kui 40 riiki üle maailma.

 

Meie eesmärk on leida uusi partnereid, et laieneda uutesse piirkondadesse. Usume et arendades oma ideid koos partneritega suudame pakkuda inimestele paremat elukvaliteeti, mõjutades minimaalselt nende keha ja keskkonda.

 

Valitud tee annab meile ainulaadse identiteeti ja usume, et see pakub ka partneritele atraktiivseid võimalusi koostööks Valentis’ega.

See veebisait kasutab kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid.
Uuri lisaks